Kontaktujte nás
Kostelec nad Černými lesy

Financování

Poskytneme Vám služby na profesionální úrovni. S tím je spojeno i financování nového bydlení. Ve spolupráci s hypotečními specialisty dokážeme zájemcům nabídnout široké spektrum finančních produktů od většiny institucí v ČR, mezi kterými pro Vás najdou tu nejvhodnější individuální nabídku. Dokážeme klientům co nejvíce zjednodušit cestu k vysněnému bydlení.

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na:

Lukáš Kučera
Certifikovaný hypoteční specialista, České investice s. r. o.
lukas@lukaskucera.eu
+420 773 270 787, www.lukaskucera.eu

Podpis Lukáš Kučera

Platební podmínky

Rezervační smlouva – rezervační poplatek 150.000 Kč

Budoucí kupní smlouva – 10% z kupní ceny na projektový účet ve financující bance, vč. rezerv. poplatku

Kupní smlouva - podpis po kolaudaci a podání Prohlášení vlastníka na KN – doplatek 90% z kupní ceny

Garantovaná hypotéka s úrokem 2,5 % p.a.

Vyberte si jednotku v projektu Rezidence Nad Černými lesy, uzavřete RS a složte rezervační zálohu, společně zažádáme o hypotéku u našeho smluvního partnera. Pokud nezískáte úvěr, vrátíme Vám rezervační poplatek/nákup se neuskuteční. Nabízíme i možnost mimořádné splátky - více informací Vám sdělí makléř projektu.

Mimořádná splátka

JAK FUNGUJE MIMOŘÁDNÁ SPLÁTKA?

Vyberte si jednotku v projektu Rezidence Nad Černými lesy, uzavřete RS a složte rezervační zálohu, do 30 dní uzavřete SoSBK a složíte první splátku, od této chvíle máte kdykoliv možnost složit mimořádnou splátku od 1 mil. Kč až do celkové výše ceny jednotky, mimořádnou splátku vám budeme zhodnocovat fixním úrokem 6 % p.a., a to ode dne připsání úhrady mimořádné splátky až do dne dokončení projektu uvedeného v SoSBK, podepisujete Kupní smlouvu se sníženou celkovou cenou jednotky. Ve výsledku se tedy bavíme o slevě 1,5 > 3% z celkové ceny bytu.